Apple iPhone 5C lze nyní pořídit za cenu již od 4 990 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5C Novinky

Na tomto místě vám přinášíme nejaktuálnější informace o novém mobilním telefonu Apple iPhone 5C. Kromě aktualit, zde můžete občas najít i návody a zajímavé tipy. U novinek můžete také diskutovat a podílet se o své názory s ostatními.

Apple po Samsungu žádá 22 miliónu za soudní výlohy

Apple nedávno oslavil veliký úspěch, podařilo se mu totiž vyhrát velmi důležitý soudní spor proti Samsungu. Jednalo se o soud, který probíhal v americké Kalifornii a Apple v něm žaloval Samsung za porušování patentů a kopírování jejich zařízení. Nyní Apple žádá po Samsungu 22 miliónů za soudní výlohy.

Prezident USA Barack Obama nemůže používat iPhone

Zřejmě nejmocnější muž světa dostal zákaz na používání mobilního telefonu iPhone. Prezident USA Barack Obama dostal od americké rozvědky z bezpečnostních důvodů zákaz na používání iPhonu jako svého mobilního telefonu. Podle rozvědky může prezident používat pouze šifrované přístroje.

Zaujal vás Apple iPhone 5C? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 990 Kč. Zobrazit nabídky >>

Černý pátek u Applu přinesl výrazné slevy i v ČR

Tento pátek proběhl tzv. Černý pátek, nebo-li Black Friday. Jedná se o den, kdy obchody výrazně zlevňují své produkty na jeden den. Tato zvyklost k nám přišla ze západních zemí. Černý pátek se týká i Applu, který po celém světě na tento pátek zlevňuje své produkty a akce opět proběhla i u nás.

Apple zřejmě testuje nový 4.9 palcový iPhone

Podle všeho Apple neotálí a již nyní testuje nová pětipalcový iPhone. Ten by měl být nástupcem nových iPhonů 5S a 5C, které byli představené teprve před dvěma měsíci. Podle informací se bude pravděpodobně jednat o iPhone 6 a měli bychom se ho dočkat příští rok.

Výroba iPhonu 5C byla pozastavena

Už začátkem října se Apple podotýkal s problémy prodejnosti iPhonu 5C. Očividně vše přerostlo do mnohem významnější míry, poptávka po novém iPhonu 5C zdaleka není taková, jakou si Apple představoval. Na lámání chleba došlo až teď, kdy se v továrně Foxconn výroba iPhonů 5C pozastavila.