Apple iPhone 5C lze nyní pořídit za cenu již od 4 990 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5C Novinky

Na tomto místě vám přinášíme nejaktuálnější informace o novém mobilním telefonu Apple iPhone 5C. Kromě aktualit, zde můžete občas najít i návody a zajímavé tipy. U novinek můžete také diskutovat a podílet se o své názory s ostatními.

Google Play Music nyní dostupný i pro iOS

Majitelé jablečných zařízení se konečně dočkali. Google nyní po několika týdnech testování vydal oficiální aplikaci Google Play Music pro operační systém iOS. Jedná se o plnohodnotnou aplikaci, která má všechny vychytávky z aplikace pro Android.

Tesco Mobile rozdává 200 iPhonů

Virtuální mobilní operátor Tesco Mobile tento pátek odstartuje soutěž s názvem Lovecká sezóna, ve které rozdá 200 výprodejových iPhonů 4S. Tesco Mobile bude navíc při každém dobití dávat 100 volných minut a automaticky vás zařadí do slosování soutěže o iPhony.

Podle Tima Cooka je iPhone 5C telefon pro střední třídu

Při prvních spekulacích a po představení nové levnější varianty iPhonu 5C se předpokládalo, že se bude jednot o levný telefon určený především pro chudší část světe a méně majetné lidi. Nyní však šéf Applu Tim Cook přišel s informací, že iPhony 5C jsou určený především pro střední třídu.

Zaujal vás Apple iPhone 5C? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 990 Kč. Zobrazit nabídky >>

Povedená reklama na nový iPad Air

Firma Apple si na reklamě dává opravdu záležet. Dokazuje to další reklama - tentokrát zaměřená na nový iPad Air, který je tenký jako tužka. Vlastně je po celou dobu reklamy vidět opravdu jen ležící tužka na stole. Až v závěru reklamy zjistíme, že se za ní ukrývá jablečný tablet.

Vyšla aktualizace iOS 7.0.3

Spolu s představením nového iPadu Air se na svět dostala aktualizace operačního systému Apple iOS označená číslovkou 7.0.3. Tento update řeší mnoho chyb a bugů, které nebyly dosud vyřešeny. Dále v telefonu přibyde podpora iCloud klíčenky, která se objevila v betaverzích.

iPhone 5C je skladem v ČR

Po měsíčním čekání jsme se konečně dočkali. Apple iPhone 5C si totiž můžete koupit v českých obchodech i eshopech. Firma Apple u nás tento model zatím oficiálně nenabízí, kupovat tedy můžete zatím pouze telefony dovezené ze zahraničí. Pokud Vám nevadí nepatrně vyšší cena, nakupovat můžete už dnes.