Apple iPhone 5C lze nyní pořídit za cenu již od 4 990 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5C Novinky

Na tomto místě vám přinášíme nejaktuálnější informace o novém mobilním telefonu Apple iPhone 5C. Kromě aktualit, zde můžete občas najít i návody a zajímavé tipy. U novinek můžete také diskutovat a podílet se o své názory s ostatními.

Srovnáváme rychlosti všech iPhonů

Každý rok je představen nový Apple iPhone, který přináší většinou mnoho nových funkcí a hlavně vyšší výkon. Tento rok byly představeny iPhone 5C a 5S. Pojďme se společně podívat na video, na kterém je vidět srovnání rychlostí všech telefonů od firmy Apple. Na videu je i nejstarší model 2G, který si ale nevedl v testu bootování tak špatně.

Apple znovu láme rekordy v prodeji nových iPhonů

Apple nedávno představil své nové iPhony, konkrétně špičkový iPhone 5S a jeho levnější variantu iPhone 5C. Minulý pátek (20.9) zahájil oficiální prodej na vybraných trzích. A již za první víkend prodal více jak 9 miliónů těchto zařízení a překonal tak prodejní rekordy.

iPhone 5C a 5S crash test

Dnes Vám přinášíme exkluzivní záběry, kde můžete vidět jak si iPhone 5C a iphone 5S poradí s drop testy. Video je v angličtině, ale to u podobných testů vůbec nevadí. A jak oba telefony dopadly? Pojďte se podívat.

S novou verzí iOS 7 přicházejí i aktualizace aplikací

Apple svou poslední aktualizací operačního systému iOS 7 velmi potěšil nejednoho svého fanouška. iOS 7 přinesl úplně přepracované uživatelské rozhraní, které je nyní ještě čistší a pocit z jeho používání je ještě příjemnější. Nyní na tuto aktualizaci reagují i dodavatelé jednotlivých aplikací.

Zaujal vás Apple iPhone 5C? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 990 Kč. Zobrazit nabídky >>

Stahujte nový iOS 7 už dnes!

Dnes firma Apple oficiálně vypustila do oběhu nový iOS 7. Tato očekávaná aktualizace je dostupná pro uživatele iPhonů a iPadů po celém světě. Aktualizace je dostupná přímo v telefonu přes Wi-Fi, nebo po připojení usb kabelu do PC pomocí i-Tunes. Už jste začali stahovat?

iPhone 5C i 5S mají větší baterii než iPhone 5

Firma Apple na své předváděcí akci Keynote v New Yorku nezveřejnila kapacitu baterií v nových iPhonech. Jediné, co jsme se dozvěděli, byla výdrž telefonů v hodinách. Samozřejmě je vyšší než u předchozích modelů. Nyní ale máme k dispozici přesné údaje o bateriích v těchto nových krasavcích. Pojďme se na hodnoty podívat v následující novince.

Alza.cz spustili předobjednávky na nový iPhone 5C

Před pár dny Apple oficiálně představil nový iPhone 5C. Ten je levnější variantou této velmi oblíbené generace chytrých telefonů. Přestože Apple zatím neoznámil oficiální dostupnost pro Českou republiku, tak Alza.cz již přišla s možností předobjednávky. Očekává, že iPhone 5C bude dostupný nejdříve v listopadu.

iPhone 5S vs iPhone 5C - který je lepší?

Před pár dny firma Apple představila rovnou 2 nové iPhony. Dražší model 5S ve svých útrobách ukrývá nejnovější procesor a podporu otisků prstů. Levnější 5C zase naopak sází na slávu loňského iPhonu 5 a nabízí hodně podobnou konfiguraci. Pojďme se podívat, jaký je mezi těmito telefony vlastně rozdíl a který z nich se vyplatí koupit.