Apple iPhone 5S lze nyní pořídit v 78 českých obchodech za cenu již od 6 070 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5S

Apple iPhone 5S je další z řady chytrých telefonů jablečné značky. Pokračuje v řadě po boku svého předchůdce - iPhonu 5. Písmenko S na konci názvu značí vyšší rychlost, novější operační systém, kvalitnější fotoaparát a mnoho dalšího. Pojďte se o tomto telefonu dozvědět více, iPhone 5S za to rozhodně stojí.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 78 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 070 Kč. Porovnat obchody >>

Apple iPhone 5S Novinky

Jak ukrást PIN kód pomocí iPhonu - video

V zahraničních obchodech se nedávno objevilo velice zajímavé příslušenství pro iPhony. Jedná se o nasazovací kryt, který má na zádech termokameru a pomocí ní lze jednoduše určit, které číslice někdo vyťukal na číselníku. Využité je ale mnohem širší.

Jak si Samsung utahuje z Applu?

Máme pro Vás další velice komickou ukázku toho, jak je Samsung bezradný a ve svých reklamách paroduje starší reklamy Applu. Pro srovnání přiložíme originální reklamu a následně reakci Samsungu. Dále pro Vás máme ještě jednu reklamu, ve které je srovnáván iPhone 5S a Galaxy Note 3.

Příběh odcizeného iPhonu 5S z Liberce

Jeden z našich čtenářů nám poslal svůj příběh, ve kterém mu byl odcizen iPhone 5S. Vše naštěstí dobře dopadlo díky aplikaci Find my iPhone, kterou dodává přímo firma Apple. Jak pátrání po zlodějovi iPhonu probíhalo? Pojďte se podívat.

Zobrazit všechny novinky

Apple iPhone 5S Parametry

Začátek prodeje v ČR říjen 2013
Aktuální přibližná cena 6 070,- Kč
Operační systém Apple iOS
Úhlopříčka displeje 4 palce
Fotoaparát 8 Mpx
Procesor Apple A7 (2 x 1 700 MHz)
Zobrazit všechny parametry
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 78 českých obchodů za cenu od 6 070 Kč. Zobrazit nabídky >>