Apple iPhone 5S lze nyní pořídit v 66 českých obchodech za cenu již od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5S Novinky

Pojďte si přečíst nejaktuálnější zprávy o novém telefonu jménem Apple iPhone 5S. Každou novinku si můžete rozkliknout a pokračovat ve čtení. Také nám můžete zanechat Váš názor v prostoru pro komentáře.

Jak ukrást PIN kód pomocí iPhonu - video

V zahraničních obchodech se nedávno objevilo velice zajímavé příslušenství pro iPhony. Jedná se o nasazovací kryt, který má na zádech termokameru a pomocí ní lze jednoduše určit, které číslice někdo vyťukal na číselníku. Využité je ale mnohem širší.

Jak si Samsung utahuje z Applu?

Máme pro Vás další velice komickou ukázku toho, jak je Samsung bezradný a ve svých reklamách paroduje starší reklamy Applu. Pro srovnání přiložíme originální reklamu a následně reakci Samsungu. Dále pro Vás máme ještě jednu reklamu, ve které je srovnáván iPhone 5S a Galaxy Note 3.

Příběh odcizeného iPhonu 5S z Liberce

Jeden z našich čtenářů nám poslal svůj příběh, ve kterém mu byl odcizen iPhone 5S. Vše naštěstí dobře dopadlo díky aplikaci Find my iPhone, kterou dodává přímo firma Apple. Jak pátrání po zlodějovi iPhonu probíhalo? Pojďte se podívat.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

První náznaky nového iPhonu Air

Každý rok vypouští firma Apple do světa stěžejní telefon pro další rok. Pomalu se blížíme k okamžiku, kdy bude představen nový iPhone - údajně označovaný jako iPhone Air. Co nový model iPhonu přinese a na co se můžeme těšit?

Úspěch: Největší operátor na světě odstartoval prodej iPhonů

Apple je znám svými výbornými prodejními výsledky. Daří se mu nejen prodávat enormní množství zařízení, ale i pro něj za velmi výhodnou cenu. Prozatím mezi jeho největší slabiny patřil paradoxně dnes již možná největší trh na světě, Čina. To je ale dnes již minulostí, Apple se domluvil s tamním operátorem na prodeji svých iPhonů.