Apple iPhone 5S lze nyní pořídit v 77 českých obchodech za cenu již od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5S Novinky

Pojďte si přečíst nejaktuálnější zprávy o novém telefonu jménem Apple iPhone 5S. Každou novinku si můžete rozkliknout a pokračovat ve čtení. Také nám můžete zanechat Váš názor v prostoru pro komentáře.

iPhone 6 bude mít možná safírové sklíčko displeje

Současné telefony mají displeje chráněné sklíčkem Gorilla Glass. Jedná se o opravdu odolnou technologii, i tak je ale možné pár škrábanců na displeji po nějakém čase najít. Firma Apple chce jít o krůček dál a chce Gorilla Glass nahradit safírovým sklíčkem. Začala spolupráce s firmou, která dodává sklíčka fotoaparátu a vrchní část senzoru Touch ID.

iPhone 5S je nejprodávanějším telefonem v USA

Podle nedávného výzkumu americké společnosti Canaccord Genuity je nový Apple iPhone 5S aktuálně nejprodávanějším mobilním telefon v USA. S přehledem porazil i druhý nejprodávanější telefon s Androidem Samsung Galaxy S4. Potvrzuje se tak to, že o iPhone 5S je opravdu veliký zájem.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nové iPhony ovládli Japonský trh

Podle nového průzkumu analytické společnosti Kantar je až 75% všech prodaných telefonů v Japonsků od společnosti Apple. Kantar neuvádí jakou měrou se na tom podílejí nové barevné plastové iPhony 5C, ale je známo, že se jim daří výrazně právě jen v Japonsku.