Apple iPhone 5S lze nyní pořídit v 77 českých obchodech za cenu již od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5S Novinky

Pojďte si přečíst nejaktuálnější zprávy o novém telefonu jménem Apple iPhone 5S. Každou novinku si můžete rozkliknout a pokračovat ve čtení. Také nám můžete zanechat Váš názor v prostoru pro komentáře.

Černý pátek u Applu přinese opět výrazné slevy

Již tradičně proběhne tento pátek 29. listopadu tzv. Black Friday, v překladu Černý pátek. Během tohoto dne prodejci po celém světě, včetně Applu zlevňují řadu svých produktů. České republiky se tato akce Applu týká již potřetí. Dříve tu Apple oficiálně svá zařízení neprodával.

Aktualizace iOS 7.1 beta k dispozici

Včera večer firma Apple vydala svou první betaverzi systému iOS 7.1, která přináší drobné vylepšení a grafické změny. Také se zvedla rychlost celého systému. U iPadů byla opravena animace při zavírání aplikace gestem. Do notifikační lišty se dostal text "Žádné notifikace" v případě, že je lišta prázdná.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple aktualizoval svůj operační systém iOS

Společnost Apple vydala novou verzi svého operačního systému iOS. Jedná se o minoritní verzi s označením iOS 7.0.4, která opravuje několik chyb a přináší pár drobných vylepšení. Aktualizována byla i starší šestá verze operačního systému, která byla vydána s označením 6.1.5.

6 důvodů, proč si koupit Apple iPhone 5S

Dali jsme dohromady celkem 6 důvodů, kvůli kterým si lidé kupují iPhone 5S. Pojďte se podívat, čeho si lidé na tomto telefonu nejvíce váží. Důvodů ke koupi je samozřejmě mnohem více, protože každý z nás má jiné priority a líbí se nám různé věci.

Vytiskněte si funkční klávesnici pro Váš iPhone

Ano, opravdu čtete správně. Máme pro Vás klávesnici pro iPhone, kterou stačí vytisknout na papír a s pomocí speciální aplikace můžete začít psát. V této novince naleznete vše potřebné - speicální aplikaci i samotný obrázek klávesnice pro tisk. Za pokus to stojí a opravdu to funguje. Nevěříte?

Nové iPhony 5S i 5C mají problém s vrzáním

Nové iPhony, které nesou přídavky 5S a 5C, se již prodávají třetím týdnem, od té doby se již setkali s několika problémy, mezi které se teď zařadilo i vrzání. Ano, přesně tak, podle všeho tisíce přístrojů po celém světě trpí zřetelným vrzáním při mírném stlačení přístroje.