Apple iPhone 5S lze nyní pořídit v 65 českých obchodech za cenu již od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5S Novinky

Pojďte si přečíst nejaktuálnější zprávy o novém telefonu jménem Apple iPhone 5S. Každou novinku si můžete rozkliknout a pokračovat ve čtení. Také nám můžete zanechat Váš názor v prostoru pro komentáře.

Dostávejte novinky o iPhonu 5S na Facebooku

Již nějaký čas Vám pravidelně přinášíme novinky o Apple iPhonu 5S. Současně vše zveřejňujeme i na Facebookové stránce, o které bychom Vám rádi dali vědět. Pokud se do ní přidáte, budete mít všechny aktuality o nových iPhonech přímo na zdi a nic Vám neuteče.

Oficiální prodej nových iPhonů zahájen - známe ceny

Dnes se u nás začaly oficiálně prodávat iPhony 5S i 5C jak v Apple Storech, tak i u našich mobilních operátorů. Pojďte se podívat u koho a za jakou cenu si tyto jablečné skvosty můžete pořídit. Vše je seřazeno v přehledné tabulce, díky tomu nemusíte hledat nejnižší ceny různě na internetu.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 65 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Známe české ceny nových iPhonů v Apple Store

V Apple obchodech se u nás v pátek 25. října začne oficiálně prodávat iPhone 5S a 5C. Po včerejším představení iPadu Air a dalších zařízení se na českých stránkách této firmy objevily cenovky obou nových iPhonů i nově představených iPadů. Můžeme se radovat, ceny jsou nižší než v Německu!

Apple zveřejnil reklamu na zlatý iPhone 5S

Je to vůbec poprvé, co firma Apple začala vydávat své telefony v různých barevných variantách kromě černé a bílé verze. U iPhonu 5S máme k dispozici navíc právě zlatou variantu, která je označována názvem Champagne Gold. Všude je o ní obrovský zájem a tak musel Apple posílit výrobu.

Modrá obrazovka smrti

S modrou obrazovkou smrti se na počítači setkal nejspíše opravdu každý. Většinou jsme ji mohli vidět spíše na starších verzích operačního systému Windows. Bohužel ani firma Apple není bezchybná a modrou obrazovku se podařilo zachytit i na iPhonu 5S. Vše by ale měla opravit budoucí aktualizace.

Pozor na kopie iPhonů

Na trhu se objevila velice věrná kopie telefonu Apple iPhone 5. Od originálu je opravdu těžko rozeznatelná hlavně díky dobrému zpracování a vzhledu operačního systému. Nezkušený uživatel se může velice snadno nachytat a koupit čínskou repliku za vysokou cenu. Na co si dávat při koupi pozor a jak plagiát poznat?