Apple iPhone 5S lze nyní pořídit v 77 českých obchodech za cenu již od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5S Novinky

Pojďte si přečíst nejaktuálnější zprávy o novém telefonu jménem Apple iPhone 5S. Každou novinku si můžete rozkliknout a pokračovat ve čtení. Také nám můžete zanechat Váš názor v prostoru pro komentáře.

Plánuje Apple levnější variantu iPhonu?

Již na 10.září Apple pravděpodobně připravuje představení nové verze páté generace jednoho z nejpopulárnějších a nejdražších chytrých telefonů na světě iPhone a nového operačního systému iOS 7. Nyní se potvrzují spekulace, že by měl představit i dlouho připravovanou levnější variantu tohoto telefonu, který ponese označení iPhone 5c.

Další uniklé fotografie iPhonu 5C + video

A máme pro Vás další uniklé fotografie a video iPhonu 5C. Tento mobilní telefon bude odhalen už v září za pár dní. Podle uniklých informací má být iPhone 5C dostupný v různých barevných variantách. Pojďte se podívat, jak barevné varianty iPhonu 5C budou pravděpodobně vypadat.

Čtečka otisků prstů a vše o ní

Nový iPhone 5S přinesl mnoho vylepšení, která jsou pouhou přirozenou evolucí. Každý rok to je stejné, Apple přijde s něčím, co je lepší než u předchozího modelu. Čas od času se ale objeví funkce, která je na trhu mobilních telefonů zcela revoluční. A přesně taková je čtečka otisků prstů Touch ID. Pojďme se na ní detailně podívat.

iPhone 5S oficiálně představen

Právě byl v New Yorku představen nejočekávanější mobilní telefon firmy Apple tohoto roku. Hovoříme samozřejmě o iPhonu 5S, který přináší opravdu mnoho inovací a novinek. Mezi hlavní trháky patří 64bitový procesor, čtečka otisků prstů a fotoaparát, který dokáže natáčet video se 120 snímky za sekundu. Dále je zde nový iOS 7, který nabízí nejen přepracovaný design. Pojďte se podívat i na první oficiální fotografie. Apple iPhone 5S si zamilujete velice rychle.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

iPhone 5C na údajném oficiálním renderu

Zahraniční server GSMarena dnes zveřejnil fotografii, na které je údajne zachycen iPhone 5C. Jedná se o velice věrohodný PC render, tedy fotografii vytvořenou pomocí počítače. Na obrázku je vidět bilý iPhone 5C s plastovým zadním krytem. Toto zařízení se nebude vyrábět pouze v bílé a černé barvě. Můžete se těšit i na barvy jakými jsou například černá, zelená, modrá, růžová a žlutá.

Nový iPhone 5s a iOS 7 budou již 10.září

Podle posledních informací, které přinesl zahraniční server All Things Digital, společnost Apple chystá na 10. září konferenci. Na té by měla představit svůj nejnovější model chytrého telefonu iPhone 5s s novou verzí operačního systému iOS 7 a možná i pár dalších novinek.

1 GB místa na DropBoxu zdarma pro iOS uživatele

Vlastníte iPhone či iPad a chcete zdarma získat 1 GB volního prostoru na cloudovém uložišti DropBox? Je to jednoduché. Z AppStore si stáhněte aplikaci Mailbox. Tato aplikace je velice kvalitní e-mailový klient, možná ji už znáte a používáte. Právě aplikaci Mailbox odkoupil DropBox a díky tomu můžete nyní přílohy zpráv ukládat pomocí tohoto cloudového pomocníka. Jak postupovat dále a získat 1 GB prostoru zdarma?

iPhone 5S a 5C se začnou prodávat už 20.záží

Firma Apple na tento rok připravila dvě novinky. Jednou z nich je iPhone 5S - telefon, který bude designově vycházet z iPhonu 5 a nabídne uživatelům výkonnější procesor, kvalitnější fotoaparát, druhou diodu blesku navíc a nový operační systém iOS 7. Spekuluje se i o čtečce otisků prstů. Plastový iPhone 5C bude levnější varianta iPhonu, která má zaútočit na střední třídu. Oba tyto telefony by se podle zahraničních serverů měly objevit na pultech již 20.září roku 2013.