Apple iPhone 5S lze nyní pořídit v 66 českých obchodech za cenu již od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5S Příslušenství

Apple iPhone 5S zcela bezpochyby patří mezí nejlepší a nejpopulárnější chytré mobilní telefony na světě. A proto je k němu dostupná spousta kvalitního příslušenství. S tímto příslušenstvím bude váš prožitek z nového iPhonu ještě intenzivnější. My pro jsme pro vás na této stránce připravili seznam toho nejlepšího co lze pro iPhone 5S pořídit.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 66 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody >>

Zadní kryt pro iPhone 5S

Náhled příslušenství Zadní kryt pro iPhone 5S

Zadní kryty pro iPhone 5S s kompletním osazením. Už váš nebaví tuctové šedé zbarvení zadního krytu u vašeho iPhone 5S? Pořiďte si nový kryt. K dispozici je několik barevných provedení od zlatého po růžový. Kryt je kompletně osazený, stačí ho pouze vyměnit.

Zadní kryt iPhone 5s zlatý
v 1 obchodu
za 724 Kč
Zobrazit nabídky >>
Zadní kryt iPhone 5s černý
v 1 obchodu
za 1 209 Kč
Zobrazit nabídky >>
Zadní kryt iPhone 5s stříbrný
v 1 obchodu
za 765 Kč
Zobrazit nabídky >>

Originální sluchátka Apple EarPods

Náhled příslušenství Originální sluchátka Apple EarPods

Kvalitní originální sluchátka přímo od Apple. Klasická sluchátka do uší s mikrofonem a ovládáním. Sluchátka jsou minimalistická, přesto nabízejí realistický zvuk a ovládání přehrávače ovladačem na kabelu. Sluchátka mají 3,5 mm jack, proto je lze použít i na další zařízeních.

Dřevené pouzdro Esperia

Náhled příslušenství Dřevené pouzdro Esperia

Dřevěná pouzdra Esperia patří opravdu k těm nejlepším, které si můžete k vašemu iPhonu 5S pořídit. Pouzdra jsou z kvalitního materiálu, který je velmi elegantní, lehký a odolný. Pouzdro disponuje opravdu těmi nejlepšími vlastnostmi. Nechybí zde ani otvory pro všechny konektory a tlačítka.

Screenshield fólie

Náhled příslušenství Screenshield fólie

Kvalitní fólie Screenshield zaručuje 100% ochranu displeje vašeho iPhonu 5S. Fólie dokonale ochrání přední stranu telefonu před poškrábáním, oděrky a dalším mechanickým poškozením. K fólii navíc dostanete i aplikační sprej, stěrku a hadřík z mikrovláken.

Originální pouzdro Case od Apple

Náhled příslušenství Originální pouzdro Case od Apple

Originální pouzdro Case pro iPhone 5S je vyrobeno z kvalitní kůže, která je velmi příjemná na držení. Pouzdro je vystláno měkkými mikrovlákny a dokonale chrání váš iPhone před poškozením. Díky tenkému a stylovému pouzdru bude váš iPhone v bezpečí a neztratí na kráse.

Pouzdro Apple iPhone 5S Case žluté
v 1 obchodu
za 840 Kč
Zobrazit nabídky >>
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>