Apple iPhone 6 Plus lze nyní pořídit v 10 českých obchodech za cenu již od 11 880 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 6 Plus Novinky

Máme pro Vás aktuální novinky a zajímavé informace o mobilním telefonu Apple iPhonu 6 Plus. Pojďte se podívat, co je nového.

Koncept nového iPhonu 7 Edge

Jako každý rok, tak i letos na podzim se můžeme těšit na nový iPhone 7 a nově i na iPhone 7 Edge. Právě ten ztvárnila společnost Mesut G. Designs na svém videu. Pojďte se podívatna to, jak má iPhone 7 Edge vypadat.

Zaujal vás Apple iPhone 6 Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 10 českých obchodů za cenu od 11 880 Kč. Zobrazit nabídky >>

Soud rozhodl: Obdélník nelze patentovat

Samsung vyhrál soudní spor se svým odvěkým rivalem. Jak asi mnozí tuší, jedná se právě o firmu Apple, která teď musí Samsungu vyplatit rovných 382 miliónů dolarů. Apple v minulosti zažaloval Samsung, protože na výrobu svých produktů použil patent, který vlastnil právě Apple.

iPhony 6 seženete do pondělí o 3 tisíce levněji

Už jen do pondělí můžete v oficiálním Apple Storu zakoupit iPhony 6 i ostatní zboží až o 3 tisíce levněji. Poté Apple svoje produkty zdraží - nové iPhony 6 až o 3 tisíce. Apple tím reaguje na slabou korunu, která v posledních týdnech rapidně oslabila. To už se mimochodem promítlo i v ostatní elektronice.