Apple iPhone 6 lze nyní pořídit za cenu již od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 6 Novinky

Přinášíme vám ty nejnovější a nezajímavější informace o novém a úžasném Apple iPhone 6. U nás najdete vždy ty nejlepší novinky, články a návody. Navíc se můžete s ostními podělit o vaše názory a postřehy.

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>

Home button jako joystick - vydán patent

Líbilo by se Vám, kdybyste svůj iPhone mohli ovládat home tlačítkem, který by reagoval jako joystick? Možná se dočkáte. Apple si totiž patentoval zajímavé řešení, které by tuto funkci do telefonů mohlo přinést. Jak by to fungovalo se dozvíte v této novince.

Windows 98 běží v iPhonu 6

Čas od času se na internetu objeví nadšenci do mobilních telefonů, kteří se pokouší zprovoznit na svých telefonech operační systémy, které nejsou vůbec určeny pro mobily. Jednomu uživateli z Číny se nedávno povedlo nainstalovat Windows 98 do iPhonu 6.

Cena iPhonu 6 klesla už o 1400 Kč

Nový Apple iPhone 6 je na českém trhu zatím jen krátce. Mimo oficiálního Apple storu ho můžete zakoupit také v mnoha eshopech či kamenných obchodech, kde panuje konkurence. Díky ní cena klesla už o 1400 Kč oproti oficiálnímu prodeji, což je po tak krátké době na trhu celkem slušné.