Apple iPhone 6 lze nyní pořídit za cenu již od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 6 Novinky

Přinášíme vám ty nejnovější a nezajímavější informace o novém a úžasném Apple iPhone 6. U nás najdete vždy ty nejlepší novinky, články a návody. Navíc se můžete s ostními podělit o vaše názory a postřehy.

Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus představeny

A je to tady, právě byla představena dvojice nových telefonů od firmy Apple - iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Pojďte se podívat na první oficiální informace o obou těchto žhavých novinkách, které posouvají historii mobilního průmyslu o pořádný krok kupředu.

Funkční iPhone 6 na videu - vše odhaleno

Applu se nepodařilo udržet tajemství nových modelů. Pojďte se podívat na iPhone 6. Jedná se o vůbec první videa, kde je tento mobilní telefon vidět v akci a to velice podrobně. Do oficiálního představení zbývají pouhé 2 dny, ale vše je už venku.

Nový iPhone 6 na neoficiálním videu

Jeden zahraniční server zveřejnil zajímavé video, na kterém je vidět iPhone 6. Jak se k tomuto přístroji redakce dostala? Prý byl tento mobil sestaven z dílů, které už jdou zakoupit. Vzhled telefonu sedí na veškeré dosavadní spekulace.

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nový iPhone 6 možná nabídne 128 GB paměti

Apple je znám tím, že u svých iPhonů nenabízí žádnou možnost rozšíření kapacity úložiště. Zákazníci si ale stále časteji stěžují na nedostatečnost základních kapacit. V současnosti Apple nabízí varianty s 16, 32 a 64 GB. Podle uniklých snímků by jsme se však mohli dočkat varianty se 128 GB paměti.

Máme živé fotografie iPhonu 6

Na internet nedávno unikly živé fotografie mobilního telefonu Apple iPhone 6 v porovnání s modelem 5S. Fotky pocházejí z Číny a jsou poměrně kvalitní. Nový iPhone má pěkně zakulacené rohy a je tenčí.