Apple iPhone 6 lze nyní pořídit za cenu již od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 6 Novinky

Přinášíme vám ty nejnovější a nezajímavější informace o novém a úžasném Apple iPhone 6. U nás najdete vždy ty nejlepší novinky, články a návody. Navíc se můžete s ostními podělit o vaše názory a postřehy.

Fotografie předního panelu jsou venku

Včera jsme Vás informovali o datu, kdy bude iPhone 6 představen veřejnosti. Dnes pro Vás máme první uniklé fotografie, na kterých je vidět přední strana iPhonu 6. Zatím máme k dispozici pouze 4,7 palcovou variantu, tak se pojďte podívat.

iPhone 6 bude představen už 9.září

Letošní rok má firma Apple poprvé představit hned 2 mobilní telefony s různou velikostí displeje. Menší iPhone by měl dostat displej s úhlopříčkou 4,7 palců a ten větší 5,5. dle posledních informací začínají novináři z USA dostávat pozvánky na představení, které se koná 9.září 2014.

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>

iPhone 6 odhalen v průhledném obalu

Na internet se dnes dostala fotografie nového iPhonu 6 v průhledném plastovém obalu. Zveřejnil ji přímo výrobce pouzdra. Spekulace designu se podle následující fotky potvrzují. Pojďte se na zajímavou fotografii podívat, jedná se o první opravdu kvalitní únik nového iPhonu 6.

iPhone 6 se začne prodávat v září

Nový Apple iPhone 6 by se měl začít prodávat 19.září. Tuto informaci přinesl čínský web Tencent a má ji prý z velice důvěrných zdrojů. Tomuto datu nasvědčuje i německý Deutsche Telekom, který pár svým zákazníkům vše potvrdil. Chtěl je nalákat a donutit k prodloužení smlouvy. Právě 19.září se má začít prodávat jak 4,7 palcová, tak i 5,5 palcová varianta iPhonu 6.

Nový iPhone 6 s optickou stabilizací a 128 GB paměti

Že nový iPhone 6 bude hitem není pochyb. O iPhone je s každou novou generací rekordní zájem a letošní iPhone by měl být naprosto revoluční. Nejenže nabídne výrazně větší displej, po kterém volali zákazníci již delší dobu, ale nabídne i optickou stabilizaci a na dnešní poměry nevídanou paměť s 128 GB.

iPhone 6 dostane safírové sklíčko

Jednou z největších novinek nového iPhonu 6 bude safírové sklíčko na ochranu displeje. Tento materiál je pevnější a odolnější než rozšířený Gorilla Glass od firmy Corning. Na veřejnost už se dostala přední strana telefonu a díky tomu přikládáme i video, kde jsou ukázány některé testy odolnosti.