Apple iPhone 6 lze nyní pořídit za cenu již od 9 970 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 6 Novinky

Přinášíme vám ty nejnovější a nezajímavější informace o novém a úžasném Apple iPhone 6. U nás najdete vždy ty nejlepší novinky, články a návody. Navíc se můžete s ostními podělit o vaše názory a postřehy.

Apple iPhone 6 už o sobě začíná dávat vědět

Tento rok má být představen další Apple telefon iPhone 6. Na internetu se začínají objevovat uniklé fotografie a dokonce i video, na kterém je vidět zadní kovový kryt. Jestli se jedná o reálný kousek, nebo jen pokus o senzaci budete muset posoudit sami. Podle nás by se ale mohlo jednat o opravdový prototyp.

Samsung má strach z iPhonu 6, dodá méně Galaxy S5

iPhone 6 by měl být představen a uveden do prodeje na podzim letošního roku a očekávání jsou veliká. S úspěchem nového iPhonu zřejmě počítá i konkurenční Samsung. Ten totiž snížil poptávku po Galaxy S5 pro příští čtvrtletí o 25%. Galaxy S5 se prozatím prodává velmi dobře a zřejmě se počítá, že lidé raději sáhnout po novém iPhone 6.

Co zákazníci očekávají od nového iPhonu 6?

Mnozí již netrpělivě očekávají novou generaci jednoho z nejpopulárnějších telefonů iPhone od Apple. Společnosti WalletHero se proto rozhodla udělat průzkum mezi zákazníky Apple a zjišťovala, co očekávají od nové, již osmé, generace iPhone 6. Jasným vítězem je vyšší výdrž.