Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

10 nejvýkonnějších telefonů současnosti - nový iPhone vede

Firma AnTuTu vydala tabulku 10ti nejvýkonnějších telefonů současnosti. Velikým překvapením bylo, že na vrcholu stojí iPhone 6S Plus, který jako první telefon v historii pokořil šesticiferné score tohoto uznávaného benchmarku.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 18 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 690 Kč. Porovnat obchody.

Dříve byl AnTuTu benchmark dostupný pouze pro telefony s operačním systémem Android. Nová verze 6.0 podporuje iOS a díky tomu můžeme konečně porovnávat výkon iPhonů s Androidí konkurencí. Nedávno byly na internetu zveřejněny výsledky těch nejvýkonnějších mobilních telefonů. Apple iPhone 6S Plus nečekaně obsadil první místo. Zároveň byla pokořena hranice 100 000 bodů, což se ještě žádnému telefonu doposud nepovedlo. Nový iPhone tuto hranici pokořil rovnou o úctihodných 36 000 bodů!

Tady je krásně vidět, že počet jader a takto procesoru nejsou tím hlavním parametrem při měření výkonu telefonu. Záleží na odladěnosti operačního systému, což Apple umí na jedničku. A kolik bodů dovede nasbíraz Váš mobilní mazlíček?

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince 10 nejvýkonnějších telefonů současnosti - nový iPhone vede

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky >>