Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

5 důvodů proč chtít iPhone SE

Pojďte se podívat seznam věcí, které by pro Vás mohly být na novém iPhonu SE zajímavé. Tento mobilní telefon totiž vybočuje z řady svých předchůdců v mnoha směrech a my jsme se snažili vše sepsat a dát dohromady. A budeme rádi, když se vyjádříte v diskuzi, jestli jsme se trefili.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 118 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 825 Kč. Porovnat obchody.

1. Cena

První věc, která nás zajímá před koupí nového mobilního telefonu, je bezesporu cena. Apple nejspíše testuje novou strategii - vydat velice dobře vybavený telefon za nižší cenu, než kdokoli z nás mohl čekat. Nový iPhone SE totiž stojí v oficiálním prodeji 12 990 Kč a v mnoha obchodech ho můžete koupit ještě levněji.

2. Špičková výbava

Pokud porovnáte výbavu iPhonu SE s parametry iPhonu 6S, zjistíte, že jsou na tom tyto telefony velice podobně. Ano, pár věcí modelu SE chybí, ale jde jen o drobnosti, které rozhodně nehrají tak významnou roli. Za méně peněz stále hodně muziky. U nového iPhonu SE toto upravené přísloví doopravdy platí.

3. Menší velikost

Místo obvyklého zvětšování zvolil Apple opačnou strategii, když svůj nový iPhone SE zmenšil na rozměry, které odpovídají staršímu iPhonu 5S. Telefon dostal displej s úhlopříčkou 4 palce a jistě zaujme ty z Vás, kterým už ostatní "pádla" lezou krkem.

4. Příslušenství

Další výhoda iPhonu SE je kompatibilita příslušenství ze staršího modelu 5S. Pasovat budou všechny kryty, fólie na display, držáky a různé doplňky, které jsou vyrobeny přesně na rozměr. A vzhledem k tomu, že je iPhone 5S už poměrně starý stroj, zlevnilo i jeho příslušenství, které se teď bude hodit.

5. Je to prostě Jablko

Posledním důvodem, který Vás jistě zaujme, je jistojistě ono nakouslé jablíčko na zádech tohoto mobilu. Říká se, že jakmile má na sobě nějaká elektronika logo Apple, v lidech to vyvolá dojem luxusu a podvědomě je to přitahuje. Na druhou stranu existuje i opačná skupina lidí - tímto zdravíme příznivce Androidu :)

Co si o tomto článku a novém iPhonu myslíte vy? Zanechte komentář níže, budeme rádi!

Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince 5 důvodů proč chtít iPhone SE

  • Mates Rejfk -

    Nejsem si jist, zda-li cena 12 990,- Kč je opravdu nízká, za tu cenu už mám od konkurence to nejlepší. :/

  • Jiří Šťastný administrátor -

    V porovnání s ostatními produkty od Apple je to určitě výhodná cena. Jistě tu pak jsou i ostatní výrobci, kteří mohou nabídnout nižší cenu, ale u Applu jde především o kvalitu, která spoustě výrobcům chybí. Jistě platí se tu i za značku, ale na světě, ale i u nás, jsou lidi, kteří si rádi připlatí.

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>