Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

6 důvodů, proč si koupit Apple iPhone 5S

Dali jsme dohromady celkem 6 důvodů, kvůli kterým si lidé kupují iPhone 5S. Pojďte se podívat, čeho si lidé na tomto telefonu nejvíce váží. Důvodů ke koupi je samozřejmě mnohem více, protože každý z nás má jiné priority a líbí se nám různé věci.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 66 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

1) Povedený design

První, co se uživatelům na iPhonu 5S líbí, je design. Vše začalo už iPhonem 4, který na svět přinesl vzhled, ze kterého vycházely iPhony až k dnešnímu modelu 5S. Apple tak může slavit neuvěřitelný úspěch. S jedním designem dokázal oslovit miliony lidí po celém světě. Je vidět, že lidé mají rádi jednoduché tvary a čistý design, který iPhony rozhodně mají. Proč měnit něco, co funguje a co mají všichni rádi?

iPhone 5S design

2) Pocit luxusu

Dost lidí označuje iPhony za luxusní zboží, které si může dovolit jen majetnější část obyvatelstva. Něco na tom rozhodně bude, viděli jste snad někdy chudého člověka s iPhonem v ruce? Hlavním důvodem, proč tomu tak je, není jenom vyšší cena. Okolo Apple produktů se totiž vytvořila komunita lidí, která utrácí i za další Apple elektroniku - a ta je opět poměrně drahá.

3) Špičkový fotoaparát a kamera

Všechny iPhony, které Apple kdy vyrobil, měly na svojí dobu ty nejkvalitnější fotoaparáty. Vyjímkou není ani iPhone 5S, který přináší fotoaparát s optikou, která v sobě ukrývá dohromady 5 čoček. Dále je použit fotosnímač se světelností F 2,2. To je na mobilní telefon moc pěkná hodnota. Video můžete až 4x zpomalit bez ztráty kvality - snímkovací frekvence je tedy až 120 snímků za sekundu. S iPhonem 5S lze pořídit opravdu zajímavá slow-mo videa, která stoprocentně zaujmou.

iPhone 5S camera

4) Aplikace a hry v App Storu

Dalším důvodem, proč mají lidé iPhony rádi, je obchod s aplikacemi. Nacházejí se zde převážně kvalitní aplikace a hry, které zabaví. A hlavně, je jich spousta a spousta, každý si vybere. Před přidáním každé hry či aplikace do obchodu, firma Apple zasáhne a software nejprve schválí. Z tohoto důvodu je zde minimum nekvalitního obsahu. Oproti tomu Android a jeho Google Play je doslova plný nekvalitních aplikací a her, které díky hodnocení naštěstí nejsou moc vidět.

5) Čtečka otisků prstů Touch ID

Apple iPhone 5S je vůbec první telefon se čtečkou otisků prstů, kterou jde odemykat nejen zamčená obrazovka. Jedná se jednoduše o perfektní nápad, který je navíc výborně zpracovaný. Na telefonu to ani není poznat, protože je vše integrováno do home tlačítka. Pokud Vás přestalo bavit dotykové gesto v Androidu, nebo zadávání číselného hesla pro odemknutí obrazovky, Touch ID je pro Vás to pravé ořechové.

iPhone 5S touch id

6) Vysoký výkon a nový procesor

Každým rokem vyjde nový iPhone, který se chlubí vyšším výkonem než předchozí model. Rutina. Tento rok se ale Applu podařilo do mobilního telefonu integrovat procesor založený na 64bitové architektuře. Opět se jedná o průlomovou věc, kterou u jiných mobilních telefonů zatím nenajdeme. iPhone 5S je opravdu výkonné zařízení, které si poradí se vším, co po něm budete chtít. 3D hry či náročné aplikace nebudou žádný problém.

Co by byly hlavní důvody ke koupi u Vás? Podělte se v komentářích.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince 6 důvodů, proč si koupit Apple iPhone 5S

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>