Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Aktualizace iOS 7.1 beta k dispozici

Včera večer firma Apple vydala svou první betaverzi systému iOS 7.1, která přináší drobné vylepšení a grafické změny. Také se zvedla rychlost celého systému. U iPadů byla opravena animace při zavírání aplikace gestem. Do notifikační lišty se dostal text "Žádné notifikace" v případě, že je lišta prázdná.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 66 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Dále se v systému aktualizovalo logo Yahoo, které bylo zastaralé. Novinkou pro uživatele iPhonů 5S je možnost nahrávat do Photostreamu i fotografie zachycené Burst módem (rychlým snímáním). Dále je k dispozici možnost zvolit barvu klávesnice, na výběr je černá a bílá varianta.

iOS klávesnice

V aplikaci fotoaparátu přibyl mód HDR Auto, který za Vás určí, jestli je vhodné použít HDR mód fotek. Dále se ztmavilo pozadí hudebního přehrávače. Flicker aplikace dostala novou ikonku.

iOS notifikace

iOS 7.1 přináší spíše drobné úpravy a změny, které jsou ale velice užitečné. Nejvíce potěší zrychlení systému a oprava pár bugů, které můžou znepříjemnit používání.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Aktualizace iOS 7.1 beta k dispozici

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>