Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple dnes představí iOS 9 a další novinky

Apple právě na dnešek přichystal svojí konferenci WWDC, která je zaměřena především na vývojáře. Na samém začátku proběhne úvodní přednáška, na které mají být představeny hlavní softwarové novinky. Myslíme, že se máme na co těšit.

Pořiďte si Apple iPhone 6 Plus v jednom z 10 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 588 Kč. Porovnat obchody.

WWDC je konference firmy Apple, která cílí na své softwarové vývojáře. Už víme, že se dočkáme nového systému iOS 9 a na internet už unikly spukulace, co nového nový systém přinese. V nové verzi už prý nepůjde provést jailbreak, což se možná některým nebude líbit. Dále se máme dočkat vylepšení zabezpečení a lepší optimalizaci. Potěšeni mohou být také uživatelé starších zařízení, iOS 9 má dorazit i na iPhone 4s a iPad mini.

Apple WWDC 2015

Dále by měla být představena druhá verze programovacího jazyku Swift, která přinese mimo jiné to, že výsledné aplikace zaberou méně místa v paměti. Má také dojít k výměně písma za font San Francisco z hodinek Apple Watch. Dočkáme se i nové verze systému OS X 10.11. A něco pořádného na závěr? Apple prý představí novou službu pro streamování hudby, která by měla zatopit konkurenčímu Spotify.

Zaujal vás Apple iPhone 6 Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 10 českých obchodů za cenu od 12 588 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple dnes představí iOS 9 a další novinky

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6 Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 10 českých obchodů za cenu od 12 588 Kč. Zobrazit nabídky >>