Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iOS 7.1 Beta 2 k dispozici

Máme tu další aktualizaci operačního systému Apple iOS. Nedávnou Betu 1 dnes nahrazuje Beta 2, které vylepšuje výkon a přidává pár drobných úprav designu prostředí. Co je nového?

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 77 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Pokud jste si zvykli na možnost zapnutí tmavší klávesnice z aktualizace Beta 1, budeme Vás muset zklamat, tato možnost byla v nové verzi odstraněna, což je škoda. Budete se muset spokojit s Applovskou bílou. Dále po aktualizaci přibyla animace při vysunutí Control Center. Také se v nabídce objevila nová modrá tapeta s přechodem do bílé barvy.

Velice nás zaujala možnost zapnout si obrysy tlačítek u klávesnice. K čemu je to dobré, když to stejně nevypadá nijak hezky? Někteří uživatelé totiž údajně měli problém s odlišením tlačítek a neklikatelných objektů.

Největší změnou je použití kalendáře, který připomíná iOS 6 - měsíční legenda jako výchozí nastavení mi vyhovuje více. Nastavení Touch ID je nově přímo v záložce nastavení. Na konec Vás musíme upozornit na mnohem plynulejší animace napříč celým systémem.

Už máte aktualizováno?

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple iOS 7.1 Beta 2 k dispozici

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>