Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iOS 7.1 beta 4 vydána - co je nového?

V předchozí aktualizaci operačního systému Apple iOS 7 beta 3 jsme se dočkali poměrně výrazných změn. Změnila se podoba telefonních tlačítek, barvy některých ikonek, byly opraveny nějaké bugy. Co nového přináší Apple iOS 7 beta 4?

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 77 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Nová aktualizace bohužel nepřináší nějaké výraznější změny. Mírně se změnila animace odemknout a vypnout přejetím. Další méně významnou inovací je oprava bugu aplikace iMessage, která občas napsala chybovou hlášku o neodeslání zprávy i v případě, že se zpráva stejně odeslala. Další významné změny v aktualizaci nenajdete.

iOS 7.1

Aktualizace je dostupná pro iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 4S a iPhone 4. Další verze už by mohla být oficiální 7.1 bez označení beta.

Na závěr ještě jedno malé upozornění pro uživatele iPhonu 4. Nedoporučujeme Vám zatím na telefon instalovat iOS 7, zařízení je poté poměrně pomalé a rozdíl oproti předchozí verzi OS je opravdu znát. Doporučujeme vytrvat a čekat, mělo by se to zlepšit právě s příchodem nové verze 7.1.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple iOS 7.1 beta 4 vydána - co je nového?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>