Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 5C byl právě představen veřejnosti

Právě byl v New Yorku představen Apple iPhone 5C - levnější varianta iPhonu pro rok 2013 a 2014. Tento vybavený mobilní telefon plně sesadil iPhone 5, který už nebude v prodejnách k dispozici. Na výběr bude v mnoha barevných variantách, každý si jistě vybere tu svoji barvu. Největší novinkou je vylepšený fotoaparát a nový iOS 7. iPhone 5C dále nabídne vysoký výkon a perfektní vzhled.

Pořiďte si Apple iPhone 5C v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 990 Kč. Porovnat obchody.

Apple iPhone 5C útočí na trh mobilních telefonů hlavne svým vzhledem, výkonem a značkou Apple na zádech. Co nás hodně překvapilo byla cena, která je sice nižší než u iPhonu 5S, stále je ale podle nás poměrně vysoká. Jak už jsme psali na začátku, slavnostní představení proběhlo 10. září v New Yorku. Přítomni byli novináři z celého světa a my Vám dnes přinášíme souhrn o tomto novém barevném klenotu firmy Apple.

Barevné kryty i obaly

Apple iPhone 5C se bude vyrábět celkem v 5ti různých barevných variantách. Konkrétní barvy jsou modrá, žlutá, zelená, červená a bílá. Na telefon si navíc za 29 USD můžete pořídit bumper kryt ve stejných barvách a plus navíc v barvě černé. Můžete tedy experimentovat s barvou telefonu a barvou krytu. Bumpery mají na zádech vystřižená kolečka, přes které je vidět barva telefonu. Díky tomu můžete docílit zajímavého efektu.

Nový iOS 7

Ikdyž je iPhone 5C levnější variantou plnohodnotného iPhonu 5S, dostal tento mobil nový operační systém Apple iOS 7, který přináší mnoho výhod a vylepšení. Například lepší plochý vzhled, vylepšenou notifikační lištu, podporu multitaskingu a další drobnosti, které se počítají a tvoří dokonalý celek.

A to je vše?

Rozhodně ne, iPhone 5C toho nabízí opravdu mnoho. Třeba 4 palcový display s rozlišením 1136 x 640 obrazových bodů a jemností 326 DPI. Použitá technologie je IPS LCD.

Fotoaparát dostal rozlišení 8 mpix, lepší čočku s pěknou světelností a safírové sklíčko, které se jen těžko poškrábe. Dále Apple iPhone 5C podporuje LTE datové přenosy rychlostí 100/50 Mb/s. To už je opravdu rychlost.

Zaujal vás Apple iPhone 5C? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 990 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple iPhone 5C byl právě představen veřejnosti

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5C? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 990 Kč. Zobrazit nabídky >>