Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus představeny

A je to tady, právě byla představena dvojice nových telefonů od firmy Apple - iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Pojďte se podívat na první oficiální informace o obou těchto žhavých novinkách, které posouvají historii mobilního průmyslu o pořádný krok kupředu.

Pořiďte si Apple iPhone 6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 970 Kč. Porovnat obchody.

Apple iPhone 6 je nově představený mobilní telefon se spoustou inovací. Veškeré spekulace o vzhledu se potvrdily. iPhone 6 opravdu nabízí Retina display s úhlopříčkou 4,7 palců a HD rozlišením 1336 x 750 bodů. Krycí sklíčko nakonec není vyrobeno ze safíru, ale pouze z tvrzeného skla zesíleného speciální technologií.

V hliníkovém těle iPhonu 6 je ukryt vylepšený hardware. Druhá generace 64-bitového procesoru Apple A8 je vyrobena 20nm technologií.  Jedná se samozřejmě o výkonnější a úspornější čip, než ten v loňském modelu.

Apple iPhone 6 cena

Fotoaparát má rozlišení opět "pouze" 8 Mpix. Samozřejmě se ale vylepšovalo. Apple iPhone 6 má totiž nový fotosenzor, který dovede ostřit až dvakrát rychleji, než jsme zvyklí. Světelnost objektivu je f/2,2. Novinkou je i optická stabilizace obrazu! Kamera umí natáčet video s frekvencí až 240 snímků za sekundu. To znamená, že natočené video půjde až 8x zpomalit bez ztráty kvality.

Samozřejmě byla vylepšena i výdrž. V telefonu je ukryta baterie s větší kapacitou, která spolu s úspornějším hardwarem zajistí o chlup lepší výdrž, než třeba u iPhonu 5S. Další příjemnou novinkou je třeba podpora NFC plateb a nový operační systém Apple iOS 8, o kterém napíšeme déle.

Apple iPhone 6 Plus je zvětšená verze tohoto mobilního telefonu. Nabídne taktéž Retina display s rozlišením Full HD - 1920 x 1080 bodů. Úhlopříčka displeje se vyšplhala na 5,5 palců, takže se potvrdily dřívější spekulace.

V iPhonu 6 Plus má být větší baterie, která zajistí lepší výdrž. Jedná se o rozměrnější zařízení a na baterii je v telefonu dost místa. Jinak se iPhone 6 Plus vlastně výbavově neliší od své zmenšené verze.

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 970 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus představeny

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 970 Kč. Zobrazit nabídky >>