Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone 7 prý nakonec v září nepřijde. Proč?

Podle posledních spekulací na internetu to vypadá, že se nový iPhone 7 opozdí a dorazí až v roce 2017. Jaký k tomu má Apple důvod? Prý nástupce iPhonu 6S nemá tolik novinek, aby jej mohla firma označit číslovkou 7. To ale není vše.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 118 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 825 Kč. Porovnat obchody.

V souvislosti s odloženým představením iPhonu 7 se hovoří i o prodloužení dvouletého cyklu, kdy bývají představovány iPhony. Dá se tak očekávat, že nový telefon představený v září ponese v názvu stále číslici 6.

Sedmičkovou řadu si chce Apple nechat na oslavu svého desetiletého výročí svého iPhonu, který doslova změnil trh s mobilními telefony. Nový iPhone má kolem sebe zatím mnoho nezodpovězených otázek. Bude mít konektor pro sluchátka? Bude vodotěsný? Bude mít odstraněny plastové antény na zádech? Bude čočka fotoaparátu stále vystupovat?

Jakmile se dozvíme něco nového o iPhonu 7, věřte, že Vám dáme co nejdříve vědět formou další novinky. Na konec dodáme, že přiložená fotografie je pouze designovým návrhem od jednoho z fanoušků tohoto telefonu.

 

Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple iPhone 7 prý nakonec v září nepřijde. Proč?

 • Kaztel -

  Tento článek je asi tak užitečný jako film 2012 - komedie a k smíchu...

 • Jiří Šťastný administrátor -

  Dnes už možná ano, ale na konci června nemohl skoro nikdo vědět, že k představení nakonec dojde. Kdyby jste se podíval na datum publikování, tak by jste zjistil, že i Váš komentář postrádá smysl. ;)

 • tomas -

  di do prdele kokote stoji to za hovno takze dite do hajzlu vy pice kokot nekupovat stoji za hovno ten posranej ajfon

 • tomas -

  ten ajfon stoji za hovno ti coho viraby su kokoti souto kurvy zajebany stojy za hovno tahnite snim do prdele vi cupky ste pice kokoti ti co ho maj ten ajfon

 • tomas -

  ten ajfon stoji za hovno ti coho viraby su kokoti souto kurvy zajebany stojy za hovno tahnite snim do prdele vi cupky ste pice kokoti ti co ho maj ten ajfon

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>