Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone SE a iPad Pro už 21. března

Firma Apple zveřejnila datum, kdy představí nový iPhone SE a iPad Pro. Konference se bude konat 21. března v 19:00. Kromě nového telefonu a tabletu by se mohly objevit také nové chytré hodinky Apple Watch.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 20 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 670 Kč. Porovnat obchody.

A co že je to ten nový iPhone bude umět? Má se jednat o telefon, který nabídne úhlopříčku displeje pouze 4 palce. Současné telefony někomu nemusí vyhovovat právě svou velikostí a nový iPhone by mohl vyplnit skulinku a uspokojit požadavky zákazníků. Výkonově by měl tento telefon předhánět iPhone 5S. Bude zde i podpora NFC pro bezhotovostní platby. A proč název zrovna iPhone SE? Spekuluje se i o názvu 5SE a budeme se muset nechat překvapit.

Nový iPad Pro má nabídnout úhlopříčku displeje 9,7 palců. Dále má být k dispozici externí klávesnice, čtveřice reproduktorů, LED blesk fotoaparátu a vysoký výkon. Potěší i podpora Apple Pencil. Už se těšíme, až všechny informace budou oficiálně potvrzeny.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 20 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple iPhone SE a iPad Pro už 21. března

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 20 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky >>