Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple možná přeskočí iPhone 7 a 7S a rovnou nabídne iPhone 8

Apple letos představí nový iPhone 7, ale pravděpodobně přeskočí jeho vylepšenou verzi S. Další rok by měl být rovnou představen iPhone 8. Z jakého důvodu tak Apple učiní?

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 18 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 690 Kč. Porovnat obchody.

Postup představování iPhonů platí už od třetí generace - nejprve nový model a poté vylepšená verze S. Podle Marka Moskowitze ze společnosti Barclays to ale příští rok bude jinak. Nový iPhone má být natolik významný, že by se měl Apple rozhodnout přeskočit verzi iPhone 7S a představí rovnou iPhone 8. Letošní iPhone 7 se bude moci pochlubit novou generací procesoru Apple A10, dále například duálním fotoaparátem. Dokonce by měl nabídnout menší tloušťku, které bude dosaženo absencí klasického 3,5 mm jacku pro sluchátka. Ten by měl být nahrazen novým lightning konektorem.

Apple iPhone 8

Příští rok by tedy měl být představen rovnou iPhone 8. Ten způsobí malou revoluci, nabídne totiž OLED displej, který bude opět dodávat Samsung. V displeji navíc bude integrovaná čtečka otisků prstů, místo klasické čtečky umístěné v homebutton pod displejem. Ten bychom hledali na novém iPhonu marně. Další revoluci má způsobit tělo telefonu, které bude úplně skleněné. Nový iPhone 8 by měl vrátit firmu Apple opět do rostoucích čísel.

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple možná přeskočí iPhone 7 a 7S a rovnou nabídne iPhone 8

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky >>