Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple nám 15. března představí iPhone 5SE a iPad Air 3

Apple se chystá třetí březnový týden uspořádat konferenci, na které by mohl představit nový čtyřpalcový iPhone 5SE, novou generaci iPad Air 3 a nové pásky, pro své chytré hodinky iWatch. Informace ještě nebyla oficiálně potvrzena, ale vše tomu nasvědčuje.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 18 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 690 Kč. Porovnat obchody.

Současným trendem v oblasti chytrých telefonů, je stále zvětšování úhlopříček. Zájemci o menší displej tedy museli sáhnout po iPhonu 5S. Ten je ale už trochu zastaralý, proto by ho měl nahradit nový model iPhone 5se, ten by měl dostat i nové procesorové jádro Apple A9. Vylepšení se dále dočká i fotoaparát a přibude podpora pro placení přes Apple Pay. Vzhled by se měl shodovat se vzhledem iPhonu 5s. Cena se v našich končinách předpovídá na 14 790,- Kč za základní 16 GB variantu a cena za 64 GB vezi by se neměla příliš lišit od iPhonu 5S.

iPhone 5SE, Apple iPad Air 3, Apple iWatch 2016

Další novinkou, kterou si na nás Apple chystá, je Apple iPad Air třetí generace. Předchozí generace byla představena již v říjnu 2014. Výbava by měla být v některých bodech shodná s Apple iPad Air. Spekuje se také o přisvětlovací diodě k fotoaparátu. Kromě toho si Apple chystá i nové řemínky, příslušenství i software pro své Apple iWatch.

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple nám 15. března představí iPhone 5SE a iPad Air 3

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky >>