Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple odstartoval výrobu iPhonu 7 ve třech variantách

Podle zpráv od společností Pegatron a Foxconn, které jsou hlavními dodavateli Applu, byla právě zahájena výroba iPhonu 7, který je prý vyráběn hned ve třech variantách. Vedle klasické verze a verze Plus (se zakřiveným displejem), má být dostupná i verze Pro.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 118 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 825 Kč. Porovnat obchody.

Zatím se spekuluje o verzi iPhonu 7 s duálním fotoaparátem na zadní straně. Zatím se stále neví, zda-li se to má týkat verze Pro, nebo třeba i verze Plus. Podle dřívější zprávy by se vzadu mohly nacházet hned dva 12 Mpx objektivy, z nichž jeden by měl optickou stabilizaci a druhý dvojnásobný až trojnásobný optický zoom. Tomu by mohla nasvědčovat i loňská akvizice izraelské společnosti LinX. Ta se totiž vývojem podobné technologie zabývá.

Apple iPhone 7

Objevují se spekulace o tom, že letošní generace iPhonu bude první, která nabídne OLED displej. Mluví se ale i o tom, že tato technologie bude až napřesrok v iPhonu 8. Nasazení nové technologie panelu pro displej umožní Applu vyrábět zakřivené a ohebatelné displeje. Nedávno se také objevili zprávy o kontraktu mezi Applem a Samsungem, který by měl odpovídat za 60 % vyrobených kusů. 

Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple odstartoval výrobu iPhonu 7 ve třech variantách

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>