Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple představil iPhone SE a jde o nejvýkonnější malý smartphone

Tak jsme se přeci jen dočkali. Apple před chvílí oficiálně představil svůj nový malý iPhone SE. Ten designově vychází ze starších modelů 5 a 5S. Po stránce výkonu však nabízí vše z nejnovější generace 6S. Apple iPhone SE je tak nejvýkonnějším malým smartphonem.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 118 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 825 Kč. Porovnat obchody.

O malé iPhony je podle Applu veliký zájem a toto tvrzení potvrzují i čísla. Za loňský rok se prodalo přes 30 miliónů malých 4 palcových iPhonů. Nový iPhone tak nahrazuje malé a už staré iPhony 5 a 5S. Dokonce z nich po vzhledové stránce vychází. Za zmíňku stojí určitě i po výkonostní stránce. Novinka má stejný výkon jako aktuální generace iPhone 6S, je tedy 2x výkonnější než iPhone 5S. Příjemným překvapením je i předpokládaná výdrž, která je lepší než u iPhonu 5S.

iPhone 5SE

V útrobách můžete najít poslední dvoujádrový procesor Apple A9, který dosahuje taktu 1840 MHz. Jako operační systém byl použit aktuální iOS 9.3. Bohužel bychom marně hledali technologii 3D Touch. iPhone SE bude dostupný ve zlaté, růžové, černé a bílé variantě. Co se týká paměti, tak si budeme moci vybrat mezi 16 GB a 64 GB variantou. Pokud Vás nový iPhone zaujal, budete si ho moci předobjednat už tento čtvrtek 31. března. V USA cena začne na 399 dolarech, tedy 9 500 korunách, na českém trhu bude jeho cena ale nejspíš mírně vyšší. Těšíte se?

Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple představil iPhone SE a jde o nejvýkonnější malý smartphone

  • tomisek -

    bude tu i samostatná podstránka tohoto modelu

  • Jiří Šťastný administrátor -

    Ano, tento model zde bude v nejbližších dnech.

  • Jiří Šťastný administrátor -

    http://iphone-mobil.cz/iphone-se/

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>