Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple příští rok možná představí iPhone 7C

Se spekulací přišel známý analytik ze společnosti KGI Securities. Analytik se jménem Ming Čch‘-Kchuo, který se už v minulosti projevil jako celkem přesný, přišel se zajímavou spekulací, podle které by měl Apple příští rok přijít s iPhonem 7C.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 21 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 499 Kč. Porovnat obchody.

Již předpověděl, že malý 4palcový iPhone nevyjde letos společně s iPhonem 6S a 6S Plus jako iPhone 6C, ale až v příštím roce. O levnějším iPhonu se již nějakou dobu hovoří, nicméně nemá jít o plastové zařízení jako v případě modelu 5C, ale o kovový model. Ming Čch‘-Kchuo navíc přednesl to, že by znovuzrozený iPhone 7C měl jít do výroby v prní polovině příštího roku 2016. Představen by měl být na podzim společně s iPhonem 7. 

Apple iPhone 7C

Apple iPhone 7C by měl být celokovový a měl by dostat čip s označením A9. Navíc podle posledních průzkumů je o nový a menší iPhone poměrně slušný zájem. Když k tomu přičteme i zájemce o levnější variantu iPhonu, tak by mohlo jít o prodejní hit a Apple by tím mohl pokořit další rekord. Celkově by se mělo vyrobit něco mezi 20 a 30 miliony kusů čtyřpalcových iPhonů 7C.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 499 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple příští rok možná představí iPhone 7C

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 499 Kč. Zobrazit nabídky >>