Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple přiznal, že některé iPhony 5S trpí rychlí vybíjením

Apple před pár dny přiznal, že některé nové špičkové iPhony 5S mají problém s vybíjením baterie. Baterie se při běžném používání vybíjí rychleji, než by měla. Problém vznikl již při výrobě, baterie se pak dlouho nabíjí a rychle vybíjí. Apple teď nabízí bezplatnou výměnu.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 79 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Apple poskytl deníku New Yourk Times informaci, ve které potvrzuje již déle probíraný problém. Jedná se o pomalé nabíjení a rychlé vybíjení některých iPhonů 5S. Mluvčí Apple řekla, že chyba je způsobena výrobním procesem a týká se pouze malého vzorku nových iPhonů 5S. 

Firma se nyní snaží spojit s majiteli vadných baterií a nabízí jim bezplatnou výměnu. Problém s baterií není defektního rázu, ale jedná se o chybu přímo ve výrobním procesu. Problémem by mělo trpět pár tisíc iPhonů. New Yourk Times ještě dodává, že probléme s bateriemi měl Apple již v roce 2006, kdy vadné baterie v noteboocích vedli k několika explozím.

Podobné problémy teď řeší i Samsung u svého modelu Samsung Galaxy S4. Baterie se tu nejen rychle vybíjí ale i značně přehřívá. A to tak, že dochází až k výrazné změně objemu. I Samsung však nabízí bezplatnou výměnu.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 79 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple přiznal, že některé iPhony 5S trpí rychlí vybíjením

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 79 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>