Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 83 českých obchodech za cenu již od 7 648 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple prodal miliardtý iPhone

iPhony budou slavit svoje desáté výročí až příští rok, ale letos se Applu povedlo něco jen těžko představitelného. Zhruba v polovině minulého měsíce Apple oznámil, že za 9,5 let prodal miliardtý chytrý telefon iPhone.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 15 českých obchodů za nejnižší ceny již od 10 900 Kč. Porovnat obchody.

Apple teď mohou trápit o trochu slabší prodejní výsledky za poslední dvě čtvrtletí, kdy mu poprvé za 9 let, přestali růst prodeje. První generace iPhonu byla představená již 9. ledna 2007. Přes malý pokles se jedná o jeden z nejprodávanějších produktů na celém světě. Navíc se teď může Apple radovat z miliardtého prodaného iPhonu. 

Apple prodal miliardtý iPhone

Úspěch je to o to větší, pokud vezmeme v úvahu nemalou cenu nového iPhonu. Vždy se totiž našlo hned několik výrobců, kteří nabízeli plno mnohem levnějších zařízení. Informaci přinesl CEO společnosti Tim Cook na setkání se zaměstnanci. Tato informace zastiňuje i tu, že Apple i v dalším čtvrtletí počítá s dalším poklesem prodejů nových zařízení.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 15 českých obchodů za cenu od 10 900 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple prodal miliardtý iPhone

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 15 českých obchodů za cenu od 10 900 Kč. Zobrazit nabídky >>