Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple si brousí zuby na nový rekord

Apple během prvního víkendu prodal více jak 13 miliónů iPhonů. S přehledem tak trumfnul loňský rekordní výsledek. Navíc prodal o 36% více svých iPhonů. Apple teď chce ještě pokořit loňský výsledek za poslední kvartál, to ale podle analytiků asi nevyjde.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 20 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 670 Kč. Porovnat obchody.

Největší podíl na tom mají prodeje iPhponů 6S a 6S Plus. Applu se navíc podařilo předběhnout jihokorejský Samsung a stal se tak světovou jedničkou v produkci smrtphonů. Přes to všechno ukazatele z posledních týdnů a analitici hovoří o trochu slabších výsledcích, než doufá Apple. Apple chtěl zoopakvat loňský úspěch a stanovit tak nový prodejní rekord. Navíc dle Tima Cooka, výkoného ředitele společnosti Apple, přecházelo až 30% uživatelů právě z Androidu na jejich systém.

Apple iPhone 6S

Prodeje běží výborně například v miliardové číně, kde prodeje stoupli o neuvěřitelných 99%. Vinh odhaduje, že Apple na konci roku prodá  "jen" 67 milionů iPhonů. Někteří analytici ale hovoří o 75 až 80 miliónech. Nejvíc se teď hovoří o snižování požadavků na dodávání součástek, což by mohlo znament, že prodeje nejsou tak dobré jak Apple předpokládal. Otázkou tak zůstává, zde-li už není trh naplněn a pokud je ještě koho přetahovat.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 20 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple si brousí zuby na nový rekord

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 20 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky >>