Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple si prý objednal 90 milionů S6 a S6 Plus

Podle nejnovějších spekulací si Apple objednal 90 miliónů iPhonů 6S a 6S Plus. Objednávku provedl standartě u asijských výrobců a na 90 miliónů zařízení. Nové iPhony by měli přinést integrovanou SIM kartu a spoustu dalších vylepšení.

Pořiďte si Apple iPhone 6 Plus v jednom z 10 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 225 Kč. Porovnat obchody.

U předešlé generace Apple objednal 70 až 80 miliónů zařízení, takže z toho lze vyčíst, že si Apple opravdu věří. U předešlé generace šlo o nejprodávanější model v historii cupertinské firmy. Následující generace by měla tento rekord překonat. U letošní generace bychom se měli dočkat větší porce vylepšení, než jsme tomu byly u S generací zvyklí. Měli bychom se dočkat výkonějšího procesoru, nebo třeba kvalitnějšího fotoaparátu. Mimo to i nové technologie Force Touch, ta by měla přinést novou generaci ovládání.

Apple iPhone 6S

Displej s touto technologií by měl rozpoznat sílu dotyku a následně na to vyvolat příslušnou akci. Premiéru si ale technologie Force Touch odbila v trackpadu Mackoobu, nebo v hodinkách Appple iWatch. Těchto nových iPhonů bychom se měli dočkat během září a jejich prodejů v České republice o měsíc, nebo o dva později. Apple by v této verzi měl nabídnut věstavěnou SIM kartu, s možností změny operátora v reálném času.

Zaujal vás Apple iPhone 6 Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 10 českých obchodů za cenu od 12 225 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple si prý objednal 90 milionů S6 a S6 Plus

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6 Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 10 českých obchodů za cenu od 12 225 Kč. Zobrazit nabídky >>