Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple v Německu zdražoval

Apple byl přinucen zdražit své produkty, kvůli novému autorskému poplatku, který v Německu začal platit od 1. ledna 2016. Poplatek se ovšem nedotkl jenom Applu a jeho produktů, ale i ostatních výrobců elektroniky. Zvednou se ceny řetězově i u nás?

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 21 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 670 Kč. Porovnat obchody.

Po zdražení v Německu tu vyvstává otázka, zdraží Apple své produkty celosvětově? Protože němečtí zákazníci si budou moct objednat nabízení pordukty ze zahraničí a v takovém případě se poplatku vyhnout. Firmy, které dovážejí do Německa zařízení se zapisovatelným médiem, musí za takové zařízení zaplatit 6,25 EUR. Apple je ale členem obchodní skupiny Bitkom, která má malou slevu.

Apple Germany

V německém Applle Storu už jsou upravené ceny produktů iPhonu 5s, iPhonu 6s, iPhonu 6s Plus. Následovat by měly iPad Pro, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 4. Zvýšené ceny se prozatím dočkají jen produkty v Německu, ale na internetu se začíná spekulovat o tom, jestli toho Apple a další výrobci nezneužijou a nezdraží své produkty celosvětově.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple v Německu zdražoval

  • Péťa -

    Jak chtěj zdražovat, když už tak to maj drahý? Apple mám rád, ale ty ceny jsou hooodně nad rámec možností...

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky >>