Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 108 českých obchodech za cenu již od 7 945 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple vyměňuje adaptéry do zásuvky, vyměňuje se i v Čechách

Apple oznámil, že některé adaptéry, které dodal v letech 2003 až 2015, trpí chybou. Při této chybě může dojít k samovolnému rozlomení adaptéru a následně může uživatele poranit elektrickým proudem. Výměna se týká i Čech,

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 21 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 670 Kč. Porovnat obchody.

Po celém světě Apple zaznamenal již 12 takových případů. Apple na základě toho přistoupil k tomu, že zákazníci určitých regionu, mezi které patří i čechy, si mohou adaptér bezplatně vyměnit v autorizovaných prodejnách a servisech Apple. Problém se týká větších adaptérů, které se skládají ze samotného adaptérů a kolíků do zástrčky. Tyto adaptéry jsou určeny pro používání v kontinentální Evropě, Austrálii, Novém Zélandu, Koreiji, Argentině a v Brazílii.

Problémový vs. nový adaptér

Dotčený adaptér do elektrické zásuvky má ve vnitřní drážce, kde se připojuje k napájecímu adaptéru, vytištěné 4 nebo 5 znaků, nebo se může stát, že zde nemá natištěny žádné znaky. Bezproblémové adaptéry mají v drážce tříznakový kód oblasti (EUR, KOR, AUS, ARG nebo BRA).  Při výměně musí servis ověřit sériové číslo zařízení, ke ktrému byl adaptér. Sériové číslo můžete zjist za pomocí návodu zde.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Apple vyměňuje adaptéry do zásuvky, vyměňuje se i v Čechách

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky >>