Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

AppStore roste, najdete v něm více jak 1,5 miliónů aplikací

Dnes, jedním z nejrozšířenějších obchodů s mobilními aplikacemi, je bezesporu AppStore. Obchod je tu pro všechny produkty s nakousnutým jablkem. Aktuálně se obchod přehoupl celkem přes milion a půl aplikací ke stažení.

Pořiďte si Apple iPhone 6 v jednom z 7 českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 870 Kč. Porovnat obchody.

Obchod AppStore je tu již od roku 2008 a tehdy v něm bylo pouze 500 aplikací. Dnes tomu bude 7 let a za tu dobu do obchodu přibili tisíce a tisíce dalších aplikací. Aktuálně se obchod AppStore přehoupl přes další milník, tím milníkem je 1,5 miliónů dostupných aplikací. Celkem se do obchodu podívalo již 2,3 miliónů aplikací, některé smazali autoři a některé samotný Apple. 

AppStore

Nejpodstatnější informací je asi to, že více než 1 milión aplikací je dostupná pro iPhony. Aplikace jsou totiž dostupné pro všechna zařízení od společnosti Apple. Další zajímavou informací je to, že pro iPady je již dostupno víc jak půl milionů aplikací. Ještě lze uvést, že pro srovnání je v obchodu Play, který je od Google, dostupný témeř stejný počet aplikací a v obchodu Windows Phone Store bylo v květnu 340 tisíc aplikací.

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 7 českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince AppStore roste, najdete v něm více jak 1,5 miliónů aplikací

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 7 českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>