Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 129 českých obchodech za cenu již od 8 163 Kč. Zobrazit nabídky >>

Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7?

Hned po zveřejnění nových iPhonů 7 se na internetu doslova strhla lavina různých názorů na absenci sluchátkového konektoru jack. Většinou převažovaly negativní reakce, což je jasné. Lidé se bojí změny. V tomto článku se podíváme na to, co se v útrobách iPhonu 7 nachází místo sluchátkového konektoru, který znali i naši prarodiče.

Pořiďte si Apple iPhone 7 v jednom z 130 českých obchodů za nejnižší ceny již od 16 250 Kč. Porovnat obchody.

Místo 3,5 jack konektoru je zde z největší části čip TapticEngine, který se stará o odezvu při doteku na displej. Nově je tento čip také zodpovědný za vibrace při stisku home buttonu. Dále se díky většímu vnitřnímu prostoru mohla mírně zvětšit baterie. iPhone 7 má baterii s kapacitou 1960 mAh odproti 1715 mAh. Větší iPhone 7 Plus získal baterii o kapacitě 2915 mAh na místo 2750 mAh.

Je vidět, že Apple efektivně využívá opravdu každý kousek prostoru, který v iPhonech je. Za zvětšenou baterii jsme velice rádi, každá hodina výdrže navíc se může hodit. Otázkou zůstává, jestli bylo odstranění jacku dobrým krokem. Existuje sice redukce, ale je to další kus kabelu, který bude mnoho uživatelů nosit s sebou. S tím souvisí riziko ztráty a má to samozřejmě i další nevýhody. Jaký máte na absenci jacku názor vy?

Zaujal vás Apple iPhone 7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 130 českých obchodů za cenu od 16 250 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Nový letošní iPhone možná získá i 256 GB variantu -
Zaujal vás Apple iPhone 7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 130 českých obchodů za cenu od 16 250 Kč. Zobrazit nabídky >>