Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Co zákazníci očekávají od nového iPhonu 6?

Mnozí již netrpělivě očekávají novou generaci jednoho z nejpopulárnějších telefonů iPhone od Apple. Společnosti WalletHero se proto rozhodla udělat průzkum mezi zákazníky Apple a zjišťovala, co očekávají od nové, již osmé, generace iPhone 6. Jasným vítězem je vyšší výdrž.

Pořiďte si Apple iPhone 6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 870 Kč. Porovnat obchody.

S uvedením nové generace iPhone je každý rok spjata spousta spekulací, průzkumů a velkých očekávání. Nejinak tomu je i letos, kdy má být představena nová osmá generace. Nový model ponese označení iPhone 6 a představen by měl být v průběhu září.

Společnost WalletHero provedla mezi zákazníky Apple zajímavý průzkum toho, co očekávají od nového iPhone. Do průzkumu se zapojilo přibližně 1 500 respondentů, kteří mohli vybírat i více možností. Jasným vítězem je vyšší výdrž telefonu, pro kterou se vyslovilo až 97% respondentů. Výdrž baterie je zcela běžným požadavkem i nedostatkem u chytrých telefonů, ikdyž iPhone si ve srovnání s konkurencí nevede vůbec zle.

koncept iPhone 6

Dále by až 85% respondentů ocenilo větší displej. Toho by se měli zákazníci dočkat. Nový iPhone by měl mít 4,7" displej. Také by 75% dotázaných ocenilo kvalitnější fotoaparát. O kvalitní fotoaparáty je dnes v chytrých telefonech zájem a novinky se v této oblasti objevují téměř neustále.

Za zmínku také stojí, že skoro 50% dotázaných by ocenilo výkonější hardware, kterého by se měli také dočkat a 35% dotázaných by rádo vidělo nižší cenovku. Právě cena je u iPhonu poměrně vysoká, přesto je o telefon vždy enormní zájem. Proto nelze očekávat, že by Apple svou cenovou politiku nějak výrazně měnil.

A co očekáváte od nového iPhone 6 vy? :)

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Co zákazníci očekávají od nového iPhonu 6?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>