Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Čtyřpalcový iPhone SE možná přijde už 21.března

Apple na 21. března chystá keynote, na které nejspíš dojde k představení nového malého iPadu Pro a hlavně čtyřpalcového iPhonu SE. S informací přišel John Paczowski z Buzzfeed. Původně se spekulovalo o 15. březnu, ale pozdější datum vypadá více věrohodně.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 20 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 670 Kč. Porovnat obchody.

Nový iPhone by měl být menší, než současné modely s označením 6S, měl by být stejně velký jako iPhone 5. Obrazovka tedy bude čtyřpalcová, po čemž volá spousta uživatelů. Velikost také potvrdili už dříve uniklé snímky. iPhone SE bude i výbavou vycházet z modelu iPhone 5, ale výbava bude znatelně výkonější. Jako procesor by měl být použit Apple A9, také se dočkáme čtečky otisků prstu, podpory nového platebního systému Apple Pay. Čeho se asi nedočkáme, tak technologie 3D touch. 

iPhony SE

Menší Apple iPad Pro bude nějspíš představen s úhlopříčkou 9,7 palců. Jako procesor zde budeme moct najít Apple A9X. Kromě toho se dočkáme taky nových řemínků k Apple iWatch.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 20 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Čtyřpalcový iPhone SE možná přijde už 21.března

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 20 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky >>