Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Další uniklé fotografie iPhonu 5C + video

A máme pro Vás další uniklé fotografie a video iPhonu 5C. Tento mobilní telefon bude odhalen už v září za pár dní. Podle uniklých informací má být iPhone 5C dostupný v různých barevných variantách. Pojďte se podívat, jak barevné varianty iPhonu 5C budou pravděpodobně vypadat.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 66 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Veliké představení nových telefonů je naplánováno na 10. září tohoto roku. Není tedy divu, že se na internetu téměř denně objevují nové a nové informace, které jsou vždy zaručeně pravdivé. Na fotkách níže můžete vidět údajný iPhone 5C v různých barevných variantách. Bohužel se nejedná o nějaké oficiální fotografie, o pravosti můžeme pouze debatovat. Fotografie pocházejí nejspíše z továrny Pegatron v Šanghaji, kde se iPhony vyrábí.

barevné iPhony 5C barevné iPhony 5C

barevné iPhony 5C barevné iPhony 5C

Z fotografií je zřejmé, že se barevné kryty nebudou dát nějak lehce vyměnit. Na fotkách jsou totiž vidět kovové prolisy a závity na šroubky. Jiný kryt Vám tedy vymění pouze v servisech a ani to není jisté. Budete si tedy muset pravděpodobně zvolit svou barvu a spokojit se s ní.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Další uniklé fotografie iPhonu 5C + video

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>