Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Dnes se začaly prodávat nové iPhony 5S a 5C

Dnes nastal očekávaný den mnoha fanoušků produktů firmy Apple. V zahraničí se totiž začaly prodávat jablečné telefony iPhone 5S a iPhone 5C. Někde se stály fronty mnohé dny předem, někde stačilo přečkat jen jednu noc a ráno byl iPhone Váš. Jak to dopadlo a dostalo se na každého? Kdy začne prodej v česku?

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 77 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Apple iPhone 5S okamžitě vyprodán

Hned po otevření Apple Store obchodů v zahraničí byl iPhone 5S bleskově vyprodaný. Byl o něj opravdu neskutečný zájem. Nejdříve šla na řadu zlatá verze, která zmizela prodejcům doslova před očima.Bílá a černá verze vydržela o pár chvil déle, momentálně ale není iPhone 5S nikde dostupný. Skladem bude až začátkem října.

Apple Store and a happy customer

Apple iPhone 5C se prodával hůře

Levnější varianta tohoto nového iPhonu se prodávala o něco hůře. Apple přitom očekával o tohoto barevného pracanta mnohem větší zájem. Možná i díky tomu jsou skladové zásoby iPhonu 5C mnohem silnější, než u modelu 5S. Apple iPhone 5C má být v zahraničí dostupný už do 3 dnů, což znamená, že jsou telefony někde naskladněny a jen se musí dopravit do prodejen.

Dostupnost iPhonů v Česku

Zatím nemáme oficiálně potvrzeno, kdy přesně se tyto nové iPhony začnou prodávat v České Republice. Podle posledních informací vše nasvědčuje tomu, že se tyto mobilní novinky začnou u nás prodávat až v listopadu - tedy ve druhé vlně spolu s mnoha dalšími zeměmi.

 

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Dnes se začaly prodávat nové iPhony 5S a 5C

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>