Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Dočkáme se nového iPhonu 5E?

Čínský server MyDrivers přišel s informací, že se v čínském Foxconnu, v továrně ve které se vyrábějí a kompletují iPhony, připravuje nový model iPhonu 5E. Nový model má vycházet z předloňské generace a měl by nabídnout čtyřpalcovou uhlopříčku.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 21 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 670 Kč. Porovnat obchody.

Nový iPhone zřejmě ponese označení iPhone 5E. Jako procesor dostane Apple A8, stejný procesor poháněl iPhone 6 a 6 Plus, ty byly představeny již v září roku 2014. Právě použití staršího procesoru Apple A8, namísto aktuálního Apple A9, dovolí snížit cenu, která by měla začínat na částe měnší než 500 USD (amerických dolarů, 1 USD = 24.84,- Kč k 21.1.2016). Telefon se nabídne ve dvou, či třech barevných variantách a s kovovými zády.

iPhone 5

Jako operační paměť dostane 1 GB, taoto velikost se objevila už u modelů 5, 5s/5c a 6. Jako vnitřního úložiště se dočkáme kapacit 16 GB a 32 GB. Dálě se dočkáme Touch ID, podpory pro platby přes Apple Pay a podpory LTE. Písmeno „e“ v tomto případě znamená „enhanced“. V tomto případě by se mělo jednat o slovo zlepšený. Mělo by to být zlepšený model 5C.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Dočkáme se nového iPhonu 5E?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky >>