Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Dostupnost nových iPhonů v českém Apple Store

Nedávno se na českém trhu objevily nové iPhony 5C i 5S dovážené ze zahraničí. Dnes už ale známe datum, kdy se tyto mobilní telefony začnou u nás prodávat přímo v Apple Storech za oficiální cenu. Firma Apple vydala zprávu, kde uvádí, že se v našich Apple obchodech začnou modely prodávat už 25.října.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 77 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Stránky Apple.cz měly včera kratší odstávku. Očekávali jsme, že se na nich připravuje ceník a formulář pro předprodej iPhonů 5C a 5S. Bohužel tomu zatím tak není, v nabídce je stále jen iPhone 4S. Velice nás potěšila zpráva vydaná přímo Applem. Stojí v ní oficiální datum startu prodeje nových přístrojů. Už 25.října tohoto roku si budete moci koupit iPhony 5C a 5S přímo v Apple Storu.

Naši mobilní operátoři O2 a Vodafone potvrdili, že ve stejném dnu zahájí taktéž prodej nových iPhonů. Prodejní ceny zatím nejsou známé. Hned, jakmile je budeme znát, zveřejníme to na těchto stránkách.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Dostupnost nových iPhonů v českém Apple Store

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>