Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

iPhone 5S je nejprodávanějším telefonem v USA

Podle nedávného výzkumu americké společnosti Canaccord Genuity je nový Apple iPhone 5S aktuálně nejprodávanějším mobilním telefon v USA. S přehledem porazil i druhý nejprodávanější telefon s Androidem Samsung Galaxy S4. Potvrzuje se tak to, že o iPhone 5S je opravdu veliký zájem.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 77 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Podle společnosti Canaccord Genuity je iPhone 5S nejprodávanějším mobilním telefonem v USA. iPhone 5S je nejprodávanější zařízení u všech amerických mobilních operátorů a to za poslední tři měsíce. Druhým zařízením je konkurenční Samsung Galaxy S4 s operačním systémem Android.

Apple iPhone 5S

Překvapením je ovšem třetí příčka. Podle všeho je třetím nejprodávanějším zařízením v USA plastový Apple iPhone 5C. Překvapení je to hlavně proto, že podle předešlích zpráv se prodejům iPhonu 5C moc nedařilo.

Bude zajímavé sledovat jak se bude situace vyvíjet během prosince, kdy je pochopitelně o mobilní telefony a další zařízení kvůli Vánocům největším zájem.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince iPhone 5S je nejprodávanějším telefonem v USA

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>