Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

iPhone 5S oficiálně představen

Právě byl v New Yorku představen nejočekávanější mobilní telefon firmy Apple tohoto roku. Hovoříme samozřejmě o iPhonu 5S, který přináší opravdu mnoho inovací a novinek. Mezi hlavní trháky patří 64bitový procesor, čtečka otisků prstů a fotoaparát, který dokáže natáčet video se 120 snímky za sekundu. Dále je zde nový iOS 7, který nabízí nejen přepracovaný design. Pojďte se podívat i na první oficiální fotografie. Apple iPhone 5S si zamilujete velice rychle.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 79 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Design ničím nevybočuje

Apple iPhone 5S na první pohled nijak nevybočuje od svého předchůdce - iPhonu 5. Nejvýraznější změnou je Home tlačítko, které nově slouží jako notofikační dioda. To ale není vše. iPhone 5S má v tomto tlačítku i čtečku otisků prstů Touch ID. To dává telefonu nový rozměr zabezpečení. iPhone 5S se bude vyrábět ve třech základních barvách: černá, stříbrná a zlatá.

Apple iPhone 5S Apple iPhone 5S

Vylepšený fotoaparát

Fotoaparát se opět dočkal mnohých vylepšení. Přibyla digitální stabilizace obrazu a optika s 5ti čočkami. Nejvíce nás zaujala podpora natáčení Slow Motion videí. Telefon totiž dokáže zaznamenat až 120 snímků za sekundu v HD kvalitě. Je jen na Vás, kterou část videa zpomalíte. Na zádech telefonu navíc přibyla druhá dioda blesku.

Revoluční procesor

Apple iPhone 5S je prvním telefonem na světě, který přináší 64bitový procesor. Ten je údajně 40x výkonnější než u prvního iPhonu. Má označení A7. Grafická jednotka zvládá OpenGL ES 3.0. Telefon je schopen pracovat s 32 i 64 bitovými aplikacemi a je zaručena zpětná kompatibilita.

Nový iOS 7

Nový operační systém je zcela přepracován z hlediska zdrojového kódu. Ani design nezůstal stejný, nově je více plochý. Údajně je optimalizován i kernel. Aplikace by měly mnohem lépe pracovat a systém je o mnoho rychlejší. Co více si přát, Apple se opět vytáhl.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 79 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince iPhone 5S oficiálně představen

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 79 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>