Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

iPhone 6 dostane safírové sklíčko

Jednou z největších novinek nového iPhonu 6 bude safírové sklíčko na ochranu displeje. Tento materiál je pevnější a odolnější než rozšířený Gorilla Glass od firmy Corning. Na veřejnost už se dostala přední strana telefonu a díky tomu přikládáme i video, kde jsou ukázány některé testy odolnosti.

Pořiďte si Apple iPhone 6 v jednom z 7 českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 870 Kč. Porovnat obchody.

Má se jednat o pravý safír, což je materiál, který odolává jakémukoliv otěru a vrypům. Na stupnici tvrdosti je nad ním už jen diamant. Safír se vyrábí z oxidu hliníku při teplotě 2150 stupňů celsia. Safírová sklíčka se používala nejčastěji u luxusních hodinek. Jejich majitelé potvrzují, že toto sklo snese opravdu vše. Apple iPhon 6 bude první telefon na světě s displejem chráněným safírovým sklíčkem.

Podle dostupných informací mají vlastnosti safírového sklíčka strčit do kapsy sklíčko Gorilla Glass, což se firmě Corning asi moc líbit nebude. Bylo by opravdu perfektní, kdybychom se při pádu telefonu na zem nemuseli bát toho, že praskne sklo displeje. Zrovna iPhony patří k telefonům, které toho snesou poměrně dost. Pokud Vám ale spadne například Samsung Galaxy S5, na 99% máte po displeji.

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 7 českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince iPhone 6 dostane safírové sklíčko

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 7 českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>