Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

iPhone 7 má přijít s čipem od Intelu a s Touch ID na zadní straně

Zahraničními médii začínají spekulovat nad novým iPhonem 7 a to jen pár dní po zahájení prodejů iPhonů 6S. Nový model by měl exkluzivně nabídnout čip od Intelu a zároveň by mohlo dojít k novému designu, který nabídne stejnou úhlopříčku a zároveň menší rozměry.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 18 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 690 Kč. Porovnat obchody.

O tom, že by mohli být rozměry menší se zatím jen hovoří. Hlavně kvůli tomu, že tlačítko, které sloužilo k přesunutí na domovkou stránku má být přesunuto na zadní stranu a displej má být téměř bez rámečků. Absenci hardwarového tlačítka má zastoupit Force Touch panel. Čtečka otisků prstů Touch ID by se mohla přesunout na zadní stranu přístroje. Revolucí by měl projít i akumulátor, který nabídne citelné zvýšení kapacity. To by mohlo s novým úsporným čipsetem znatelně prodloužit výdrž na jedno nabití.

Apple iPhone 7

Zajímavou zprávou je i to, že bychom se vedle firem TSMC a Samsung, mohli dočkat i třetího dodavatele procesorů. Mluvíme o firmě Intel, která se rozhodl naskočit do rozjetého vlaku a být exkluzivním dodavatelem. Také se zatím neví, jaký čip by mohl iPhone 7 nabídnout pro příjem LTE. Podle jistých zpráv, by se mohla spolupráce americkch společností ještě více prohloubit. JIstě chápete, že na podobné spekulace je opravdu zatím brzo a na ověřené informace nám zbývá dost času.

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince iPhone 7 má přijít s čipem od Intelu a s Touch ID na zadní straně

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky >>