Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 83 českých obchodech za cenu již od 7 648 Kč. Zobrazit nabídky >>

iPhone 7 na videu a fotografiích, představen bude 7. září

Už dlouhou dobu se spekuluje o další generaci smartphonu iPhone, respektive o tom, kolik variant Apple letos představí. Podle technologické agentury Nikkei Asian Report byly v plánu tři, ale nakonec by to měly být opět "jen" dvě varianty.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 20 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 479 Kč. Porovnat obchody.

Nejdřívě se spekulovalo o třech variantách a to: iPhone 7, iPhone 7 Pro a iPhone 7 Plus. iPhone 7 s příponou Plus známe už z předchozí generace, jedná se o větší iPhone. Naproti tomu iPhone 7 Pro měl být oproti klasické verzi vybaven duálním fotoaparátem. Tyto spekulace však částečně vyvrátila technologická mediální agentura Nikkei Asian Report. Podle ní Apple sice plánoval uvedení tří variant nové generace iPhonu, ale zpomalující růst a propady v prodejích vedly k tomu, že Apple své plány přehodnotil. Letos bychom se tedy nakonec měli dočkat iPhonu 7 a iPhone 7 Pro, zrušen by měl být iPhone 7 Plus.

Zatím nepotvrzenou zprávou, o které už ale není téměř žádný pochyb, je to, že nové iPhony příjdou o typický 3,5 mm jacku pro sluchátka. Datum představení nových iPhonů, ale i dalších zařízení, nám prozradil Marka Gurmana z Bloomergu. Mělo by k němu dojít 7. září, přesto že loni k představení došlo až ve středu 9. září. Předchozí generace byla představeny vždy v úterý. Na 100 % potvrzení si však budeme muset počkat.

iPhone 7 na fotografii (1)

iPhone 7 na fotografii (2)

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 20 českých obchodů za cenu od 14 479 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince iPhone 7 na videu a fotografiích, představen bude 7. září

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 20 českých obchodů za cenu od 14 479 Kč. Zobrazit nabídky >>